Skip to main content

3D mimari görselleştirme, nesnenin grafiksel bir sunumudur ve gelecekteki yapının tahmin edilmesine izin verir.

Gerçekçi görüntüler kullanarak varolmayan binanızın veya binalarınızın dışarıdan nasıl göründüğünü görebilirsiniz. Bu nedenle, projelerin 3D mimari görüntüsü inşaat şirketleri için güçlü bir araçtır. Hem tüketiciler hem de yüklenici tarafından kolayca algılanabilir. Ayrıca, en etkili perspektifi gösteren nesneyi sunarak, 3B mimari görüntüleme, yeni müşterileri cezbetmeye yardımcı olduğu için, ürün tanıtımı için etkili bir yöntemdir.

Fotogerçekçi görüntüler ile, yapılması düşünülen binaları yapımından önce görerek prrseojenin tüm kusurlarını ve yakınlardaki tüm nesnelerle uyumluluğu derhal görebilirsiniz. Üç boyutlu mimari görselleştirme, yalnızca mimarlar, mimarlık şirketleri tarafından değil, aynı zamanda tasarımcılar tarafından iç mekan, mobilya vb. öğeleri sergilenmeleri için de düzenlenir. Reklam ajanslarının büyük inşaat firmalarının yanı sıra piyasada rekabet etme fırsatı da verir. Buna ek olarak, 3D teknolojilerin kullanılması, evin dışını onarmak isteyen kişiler arasında yaygın olarak görülmektedir.

Mimari projelerde 3D görselleştirme kullanarak , herhangi bir binanın modeli oluşturabilir. Her ayrıntıyı doğru olarak tasvir ederek, yapının görüntüsünü açıkça modelleyebilirsiniz. Bu yöntemin üstünlüğü şöyledir:

– Bir yapıda mükemmellik, kusurların varlığını belirlemek, farklı hava koşullarında farklı açılardan projenin tüm ayrıntılarını gözden geçirmek için bir şans verir.

– Günün herhangi bir saatinde projenin nasıl görüneceğine dair bilgi verir.

– Proje etrafındaki nesneleri görmek için fırsat verir.

– Tam olarak inşaat başlamadan önce yapımı için gerekli malzemeleri hesaplama yeteneği verir.

– İş sunumları yaratma yeteneği verir.

Ert Proje müşterileri her zaman yaptırmış olduğu görselleştirme sonuçlarından memnun kalmaktadır. Konusunda uzman iç mimarlarla ve yenilikçi mimari bürolarla işbirliği yapıyoruz. Her çalışanın titizliği sayesinde müşterilerin güvenini kazanmış bulunmaktayız ve şu anda rekabetçi görselleştirme stüdyosuyuz. Ert Proje ile olan işbirliği sayesinde müşterilerimiz;

– Maksimum doğruluk ve tüm ayrıntıları gösteren, mimari tasarımlar, kaliteli 3D görselleştirme hizmeti almaktadırlar.
– Kısa teslim sürelerimiz ile projelerine daha çok odaklanmaktalar.
– Ert Proje Yeni teknolojilerin kullanılması ve uygulanması konusunda müşterilerini daima bir adım önde tutmakta.
– Tam olarak projelerinde kendilerini anlatabilmeleri için müşterilerimize fırsat sunuyoruz, her detayı yakından görmek ve her konuda mülakat yaparak sonuçlarını sizin belirlediğiniz görseller oluşturuyoruz.
– Bizler Ert Proje olarak 3 boyutlu görselleştirme alanında geniş deneyime sahibiz.
– Biz özgünlük ve yaratılan görsellerin çekiciliğini garanti ediyoruz.

Ert Projeden 3 boyutlu görselleştirme sipariş edin;
Biz en üst düzeyde üreten, farklı kalite standartlarını geliştirmiştir bir 3d görselleştirme stüdyosuyuz. Mimari projenin 3D görüntüsünü oluşturmak için tasarım dokümantasyonu ve çizimleri sağlamanız gerekir. Sonrasında, projeyi değerlendireceğiz şartlar ve ödeme konusunda anlaşacağız. Bundan sonra, mimari görselleştirme stüdyosu uzmanlarımız, binalarınızın doğru modellerini geliştirmeye başlayacaklar.

Ert Proje olarak sizinle çalışmaktan büyük mutluluk duyacağız.

 

Leave a Reply