Skip to main content

Mimari yapılar bir toplumun temel alışkanlıklarını ve kültürünü yansıtmaktadır. Tasarım aşamasındaki bir yapıyı temelleri bile atılmadan görmek için kullanılan yöntemler ise 3D modelleme veya 3d görselleştirme yöntemi ile mümkün kılınır.

Bizler gibi 3D görselleştirme hizmetleri sunan ofisler bunun için var olmaktadır. Erse Proje bu olanakları müşteri odaklı sunabilmek için sizlere hizmet vermektedir. Bünyesindeki 3D tasarım uzmanları sayesinde sizlere gerçekci 3D veriler elde etmek için, 2 boyutta çizimlerden oluşan projeyi bir çizgi olmaktan çıkartarak gözle görünür ve algılara daha nitelikli dokunur birer tasarım örneğine çevirmekteyiz. Ert Proje gibi faaliyet gösteren bir mimari modelleme ofisi karmaşık çizgilerin arasına sıkışmış olan projeleri sanki gerçekte varmış gibi göstererek tasarım aşaması tamamlanmadan ileride doğabilecek sorunların ve hataların giderilmesini sağlar.

Ert Proje uzmanları tarafından yapılmış olan mimari görselleştirmelerde hem klasik hemde modern mimari çalışmaların örneklerini görebiliriz. Klasik dönem çalışmalarında önemli olan noktalar o dönemin mobilya, dekorasyon ve tekstil ürünlerinin, yine o döneme ait renk ve tasarımların ahenk içinde hazırlanıp mükemmel render ayarları ile imaj haline getirilmesidir. Klasik mimarileri ele aldığımız zaman diliminde yaşayan, bu işi yapan uzmanlar tüm yapıyı ellerini kullanarak yaptıklarından ortaya ,oyma işçiliğini temsil edercesine tatlı bir rakabet ortamında ortaya çıkan eser sanatsal dokular içermektedir.

Herhangi bir mimari modelleme hizmeti sunan ofislerin ister klasik ister modern yapıya sahip olsun, hizmet talebinde bulunan kişi, firma veya kurumların bu talepleri gerçeğe uygun ve eksiksiz bir şekilde yerine getirebilmesi gerekmektedir. Ert Proje Mimari Görselleştirme Hizmetleri yapılması arzulanan mimari projelerin sürekli kendini ve donanımlarını geliştiren yenilikçi olmasına rağmen bir okadarda uyum içerinde çalışan uzman takım arkadaşlarımız ile 3D animasyon, 3D modelleme, 3D render ve mimari animasyon konularında profesyonel hizmet sunmaktayız. Sizler tarafından belirtilen bütçe ile en uygun hizmeti veya projenize yönelik bizlerin hazırladığı bütçe doğrultusunda sunduğumuz hizmetle en etkileyici sunumları yapmanıza olanak sağlıyoruz.
Görsel nesneler insanlar arasında iletişim aracı olacak çok önemli bir yere sahiptir. Görsel öğeler söze dayalı anlatım biçiminin çok üzerinde farklı bir etkiye sahiptir. Görsellik, sayısız seçenek arasında ayırt edilir olan ve amacına yönelik tasarlanmış yaratıcılık ile ön plana çıkar ve akılda kalır.

Ert Proje Mimari Görselleştirme Hizmetleri olarak önceden hazırlanmış olan çalışmalarımıza göz atabilir ve ihtiyacınız doğrultusunda deneyimlerimizden faydalanabilirsiniz.

Leave a Reply