Skip to main content

İlk Aşama

Tasarımın ve ek notlarınıza paralel olarak projenizin dijital bir modelini tasarlamayı ve kameraları ve aydınlatmayı ayarlamayı içermektedir.

İkinci Aşama

Modellerin malzeme ve renklerini seçiyoruz. İlk aşamada ortaya çıkmış potansiyel ifadelerinizi de dikkate alıyoruz.

Üçüncü Aşama

Bütünü özetliyoruz: tasarım, verilen operasyon alanına göre ayarlanmış nihai boyutta son görselleştirmenin teslimini yapıyoruz.

Dış görselleştirme: Göz Seviyesi

Binayı uygun bir şekilde göstermenin ne kadar önemli olduğunu ele alır. İzleyicinin göz seviyesinde belirlenen çerçeveler, projenin gerçekçi bir şekilde sunulması ve kameranın kritik noktalardaki uygun konumu sayesinde binanın en temsili görünümlerini göstermemizi sağlayarak projeyi keşfetmeye teşvik edecektir. 

Dış görselleştirme: Kuş Bakışı

Kuş bakışı görünüşler, verimli sunumlar için son derecede önemlidir; Onlar sayesinde, ayrıntılı bir vizyon kazanılabilir.

Dış görselleştirme: Işık Analizi

Işık Analizi, müşterilerimize günün farklı saatlerinde güneş ışığı alan bir mekanı seçmelerine yardımcı olan göz seviyesinde görselleştirmelerden oluşur: Sabah, öğleden sonra ve akşam. Binanın coğrafi konumu, mevsimi ve günün saati ile uyumludurlar.

İç Görselleştirme ve Uygulama

Mimarlarımız ve grafik tasarımcılarımız tarafından hazırlanan ve görselleştirilen sizinle üzerinde anlaşmaya varılan iç tasarımlar, boş olan bir alanın potansiyelini mükemmel bir şekilde ortaya çıkaracaktır. Neredeyse her stilde bir iç mekan yaratmamızı sağlayan geniş mobilya ve aksesuar yelpazesine sahibiz.

Kat Planı

İç mekanın potansiyelini daha da net bir şekilde görselleştirmek ve yatırımcının hayal gücünü daha da güçlendirmek için, kat planı görselleştirilmesini sağlıyoruz. Bunlar, binaların yönünü kolaylaştıran mükemmel şekilde resmedilmiş haritalarıdır.

Panoramik Görselleştirme

Hiçbir şey, karar vermeyi, ürünü kendi başına test etme kadar etkin bir şekilde kolaylaştırmaz. Panoramik görselleştirme sayesinde, müşterileriniz sunduğunuz iç mekanda çok daha fazla şey hissediyor ve sunum için sanal gerçeklik gözlüklerini kullanırsak izlemeyi bırakıyor adeta gelecekteki evlerinde olmaya başlıyorlar.

Her ölçekteki araziye uygun, çeşitli görselleştirmeler hazırlamak için her türlü çabayı gösteriyoruz. Sizinle işbirliği yapmaktan mutluluk duyacağız!