Skip to main content

Hakkımızda

3D Modelleme

Bizler Ert Proje olarak tasarımlarınızın bilgisayar ortamında gerçekçi modellere dönüşmesi  için profesyonel çözümler üretmekteyiz. Profesyonel ve daima kendini geliştiren kadromuz ve yazılım desteğimizle gerçeğe en yakın 3d modeller için sizlerle çalışmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

3D Tasarım

Tasarım düşüncelerinizi bizlerle paylaşarak daha anlaşılabilir fikirler, hayal dünyasından ayrışmış somut, nitelik taşıyan ve gerçeğe dönüşmesine bir adım kalmış görseller ve yapılar için bizlerle fikirlerinizi ve taslaklarınızı paylaşmanız yeterli. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenize katkımız olacağından emin olabilirsiniz.

Mimari Görselleştirme

Projelerinizi çizgisel dünyadan gerçek dünyaya birlikte taşıyalım. Uygulanmasını düşlediğiniz projenizi geniş kitlelere daha anlaşılabilir şekilde sunmak için mimari görselleştirme ekibimiz sizlerle çalışmaktan onur duyar. Projelerinizin hayallerinizdeki gibi ışık ve malzeme detayları ile donatılarak gerçeğe en yakın şekliyle oluşturmak için buradayız.

Animasyon Film

Fikirlerinizin anlatılabilirliğini üst seviyeye birlikte taşıyalım. Projelerinizin tanıtımında ve anlatımında önem arz eden unsurlardan “Animasyon Film” işinde uzman kadromuz ve kullanılan profesyonel yazılım desteği ile sizlere hizmet vermektedir.

Web Tasarım

Koşulsuz başarıya ulaşmak isteyenlerin geri kalmamaları gereken ve sanal dünyada önemini anlamayanların sektörün gerisinde kaldığını düşünecek olursak ilk olarak kurumsal vitrininizin oluşturulması büyük önem arz etmektedir. Profesyonellik anlamında önemli adımların ilkleri olan “Web Tasarım” konusunda sizlere hizmet vermek için yerimizi almış durumdayız.

Bilişim ve Danışmanlık

Firmanın iş alanını geliştirirken işleyiş biçimini güncel tutabilmesi için alması gereken hiç şüphesiz önemli hizmetlerden biri de “Bilişim ve Danışmanlık” hizmetidir. Bilişim konularında güçlü ve donanımlı olmak her anlamda serbest rekabet ilerleyişinde sizlerin bir adım önde olmanızı sağmaktadır. İlerlemek için öğrenmek ve yenilenmek daima kıymetlidir.

Ert Proje Hakkında

“Ert Proje” Her projeyi en güzel şekilde tasarlayıp yapıyı alıcıların nezdinde parmakla gösterilebilecek birer örnek haline getirmek için resmen faaliyete geçmiştir.

Kurumsallaşma sürecinde en büyük destekçilerimiz Freelance olarak faaliyet gösterirken emeklerimize karşı taktirlerini esirgemeyen ve sonuçları doğrultusunda bizimle çalışmaktan vazgeçmeyen saygıdeğer iş ortaklarımızdır.

Tamamlanan sürecin sonucunda “Ert Proje” yenilikçi ve daima kendini güncellemeye odaklı mottosu ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

3D Modelleme

100%

3D Tasarım

100%

Mimari Görselleştirme

100%

Animasyon Film

100%

Bilişim ve Danışmanlık

100%

Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak.

Mustafa Kemal Atatürk

Devler gibi eserler bırakmak için karıncalar gibi çalışmak lazım.

Necip Fazıl Kısakürek

İnsanın kanadı, gayretidir.

Mevlana
187
Tamamlanan Projeler
8
Devam Eden Projeler
39
Mutlu Müşteriler
2784
İçilen Kahve

Çok fazla bizden bahsettik, hadi projelere dönelim! Projeler