Skip to main content

Bir tasarımın tek başına 3 boyutlu modeline sahip olmak, o tasarımı doğru ve gerçekte görüneceği şekilde anlatabilmek için yeterli değildir. Bu modeli gerçek hayatta yaşayan bir mekan veya ürün haline getirmek için çeşitli materyal, tekstür, ışık, gölge, kamera ve renderlama ayarlarını yüksek teknik bilgisi ve  estetik bakış açısı kullanarak işlememiz gerekir. Bu teknik bilgi ve ayarlar ne kadar doğru kullanılırsa 3D görselleştirme kalitesi de o kadar iyi olacaktır.

3D görselleştirme; tasarım sürecinde projemize daha hakim çalışarak çalışmalarımıza yön verebilmek ve çalışmalarımız sona erdiğinde düşüncelerimizi ve tasarladığımız yapıtı daha iyi ifade edebilmek için kullandığımız yöntemlerdir. Bu; tasarlayacağımız ürünlerin,evin, dairenin, ofisin,binanın hatta bir site veya kasabanın konstraktif herhangi bir yatırım yapmadan önce nasıl görüneceğini gerçeğe en yakın şekilde görmeniz, tüm detayları ve olasılıkları dikkate almanız anlamına gelir.

3d görselleştirme yardımıyla sadece planlarda, kesitlerde, eskizlerde, hatta sadece hayalde olan projeleri önceden görebilirsiniz. Basitçe ifade etmek gerekirse, 3d görselleştirme teknolojisi tasarladığınız mekanı veya ürünü önceden görmenize ve tüm detaylara hakim olarak değerlendirmenize olanak sağlar. 3D görselleştirme sunumları ile projeyi müşteriye materyal, doku, renk, boyut gibi detayları gerçek hayattaki kadar belirgin halde aktarmak mümkündür. 3D sunumları, mimarlar ve diğer tasarımcılar için ihtiyaç haline getiren de budur.

3D Modelleme

100%

3D Tasarım

100%

Mimari Görselleştirme

100%

Animasyon Film

100%

Web Tasarım

100%

Bilişim ve Danışmanlık

100%

3D Modelleme

Bizler Ert Proje olarak tasarımlarınızın bilgisayar ortamında gerçekçi modellere dönüşmesi  için profesyonel çözümler üretmekteyiz. Profesyonel ve daima kendini geliştiren kadromuz ve yazılım desteğimizle gerçeğe en yakın 3d modeller için sizlerle çalışmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

Animasyon Film

Fikirlerinizin anlatılabilirliğini üst seviyeye birlikte taşıyalım. Projelerinizin tanıtımında ve anlatımında önem arz eden unsurlardan “Animasyon Film” işinde uzman kadromuz ve kullanılan profesyonel yazılım desteği ile sizlere hizmet vermektedir.

3D Tasarım

Tasarım düşüncelerinizi bizlerle paylaşarak daha anlaşılabilir fikirler, hayal dünyasından ayrışmış somut, nitelik taşıyan ve gerçeğe dönüşmesine bir adım kalmış görseller ve yapılar için bizlerle fikirlerinizi ve taslaklarınızı paylaşmanız yeterli. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenize katkımız olacağından emin olabilirsiniz.

Web Tasarım

Koşulsuz başarıya ulaşmak isteyenlerin geri kalmamaları gereken ve sanal dünyada önemini anlamayanların sektörün gerisinde kaldığını düşünecek olursak ilk olarak kurumsal vitrininizin oluşturulması büyük önem arz etmektedir. Profesyonellik anlamında önemli adımların ilkleri olan “Web Tasarım” konusunda sizlere hizmet vermek için yerimizi almış durumdayız.

Mimari Görselleştirme

Projelerinizi çizgisel dünyadan gerçek dünyaya birlikte taşıyalım. Uygulanmasını düşlediğiniz projenizi geniş kitlelere daha anlaşılabilir şekilde sunmak için mimari görselleştirme ekibimiz sizlerle çalışmaktan onur duyar. Projelerinizin hayallerinizdeki gibi ışık ve malzeme detayları ile donatılarak gerçeğe en yakın şekliyle oluşturmak için buradayız.

Bilişim ve Danışmanlık

Firmanın iş alanını geliştirirken işleyiş biçimini güncel tutabilmesi için alması gereken hiç şüphesiz önemli hizmetlerden biri de “Bilişim ve Danışmanlık” hizmetidir. Bilişim konularında güçlü ve donanımlı olmak her anlamda serbest rekabet ilerleyişinde sizlerin bir adım önde olmanızı sağmaktadır. İlerlemek için öğrenmek ve yenilenmek daima kıymetlidir.