Skip to main content

3D çizim ve mimari görselleştirme, yapımına henüz başlanmamış yahut üretim süreci devam eden veya restorasyon geçirebilecek tüm yapılar için olmazsa olmazlardandır.

Proje muhataplarının yapının nasıl görüneceği daha tasarım aşamasındayken görsel olarak final görünümü hakkında bilgi sahibi olmaları ve istedikleri değişikliklerin istedikleri noktada belirlenmesi yapının ilerleyişi açısından daha kati sonuçlar elde etmede hemde tekrar yapılması muhtemel yapı değişikliği maliyetlerinin sıfıra indirilmesi ticari faaliyet açısından önem taşımaktadır. bu şekilde ilerleme kat edilen projelerde, proje aşamasında elde edilen görsel ve animasyonlar ile birlikte yakıştırmalardan uzak ve bağımsız olarak kesin sonuç elde edilir.

Elde edilen veriler olarak 3D tasarım ile oluşturulan animasyon film veya görsel sunumlar kullanım alanlarına göre kişiler/kurumlar üzerinde farklı etkileri olacaktır.

Kendi alanında “render” olarak kullanılan görsel veriler genellikle katalog, web görselleri, billboard vb. alanlarda sektörel etkinlik sağlamaktayken; 3D animasyon film hizmetleri ise ürün tanıtım filmleri, mimari tanıtım filmleri, sinema filmleri ve hatta reklam filmleri vb. konularda hakimiyet kurmaktadır.

Mimari animasyon, tamamlanan veya yapımı devam eden mimari yapıların iç ve dış mekanlarının yapının karakter ve kullanım özelliklerinin yanı sıra sağlık, okul ve alışveriş merkezleri gibi alabilecekleri hizmetlere ulaşımı, konumu gibi önem arz eden özelliklerinin insanlara daha detaylı olarak sunum yapılabilmesi; reklam konusunda daha başarılı olabilmesi pazarlama açısından önemlidir.

Yazıda bahsi geçen konular ile ürünlerinize daha iyi pazarlama alanları bulabilmek. Müşterilerinize yapılarınız hakkında daha aydınlatıcı doneler sunabilmeniz için biz “Ert Proje” olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Leave a Reply